Akce

NEJLEPŠÍ PROBUZENÍ PRO VAŠE ZÁDA

Nemusíme být zrovna vrcholoví sportovci, abychom věděli o tom, jak je pro naše tělo důležitý sport a pravidelný pohyb, alespoň v míře, v jaké je to jen možné. Kromě toho, že formuje postavu, zlepšuje kondici a imunitní systém, posiluje srdce, předchází vzniku obezity apod., tak pozitivně ovlivňuje i psychický stav. Při pohybové zátěži totiž dochází k tvorbě endorfinu – hormonu štěstí, který zlepšuje náladu, odstraňuje deprese, snižuje stres a napětí. Což v dnešní době zvlášť všichni potřebujeme.

ŘÍJNOVÁ AKCE ONA DNES

Jak si již mnozí naši zákaznici všimli a zaregistrovali, několikrát do roka pořádáme na prodejně speciální akce, kdy mají možnost využít slev a pořídit si pro svůj spánek kvalitní zdravotní produkty za výhodnou cenu. Pokud jste tedy nestihli tu poslední zářijovou, máte příležitost teď v měsíci říjnu a to rovnou celý týden.

SLEVOVÉ DNY MARIANNE

Tak jako každý rok, i letos se na prodejně Dobrý spánek, v Boskovicích připojíme a naši klienti tak budou mít možnost využít slevu 15 % při nákupu matrací a 20 % při nákupu polštářů Magniflex. A protože pořízení matrace většinou nebývá úplně zanedbatelná položka, je to příležitost, jak ušetřit rodinnému rozpočtu.

ZNOVUOTEVŘENÍ PRODEJNY A DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU

Jsme velmi rádi, že můžeme opět, po dlouhých 133 dnech omezení, přivítat klienty na naší prodejně. Chceme i nadále poskytovat servis a poradenství, jak jsou naši zákazníci zvyklí. Zároveň děkujeme i všem, kteří nás podporujete a zachováváte nám přízeň i v těchto časech. Vážíme si toho.

DNY MARIANNE – JARO 2021

Možná jste již zaregistrovali, že oblíbená slevová akce Dny Marianne se letos koná nově i na jaře. A to v termínu: pátek 16. 4. – neděle 18. 4. 2021 

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top