Akce

PRVNÍ PODZIMNÍ SLEVOVÁ AKCE DNY MARIANNE 2023

Září není jen začátek nového školního roku a s ním spojených nákupů a povinností pro naše školou povinné ratolesti. V září také začínají na naší prodejně slevové akce, které pro naše klienty na podzim připravujeme a znamenají tak úsporu finančních prostředků při nákupu.

JARNÍ AKCE ONA DNES 2023

V termínu od 15. do 21. května 2023 probíhá jarní část akce Nákupy ONA DNES. V tomto období každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatních produktů firmy Magniflex, na prodejně předloží slevový kupón Magniflex/Ona Dnes, obdrží 15% slevu ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží).  Pokud si k vybrané matraci pořídíte anatomický polštář, dostanete na něj 20% slevu.

DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU LISTOPAD 2022

Jak se vám dnes vstávalo? Jste plni energie? Zregenerovali jste správně svoje fyzické i duševní „baterie“? Nejenom délka spánku, ale právě jeho kvalita rozhoduje o tom, jakým způsobem obnovíme přes noc svoje síly a jaký bude náš den.

PODZIMNÍ SLEVY S ONA DNES

 Nestihli jste naši minulou slevovou akci na nákup na naší prodejně? I v říjnu jsme si pro vás připravili možnost využít slev a pořídit si pro svůj spánek kvalitní produkty za výhodnou cenu.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top