ZNOVUOTEVŘENÍ PRODEJNY A DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU

Jsme velmi rádi, že můžeme opět, po dlouhých 133 dnech omezení, přivítat klienty na naší prodejně. Chceme i nadále poskytovat servis a poradenství, jak jsou naši zákazníci zvyklí. Zároveň děkujeme i všem, kteří nás podporujete a zachováváte nám přízeň i v těchto časech. Vážíme si toho.

Otevírací doba zůstává stejná, tedy PO – PÁ – 9 – 12 a 13 – 17; SO – 8 – 11. Po telefonické domluvě je možno i jinak. Co nás momentálně limituje – tak, jako každou prodejnu – je maximální možný počet osob na prodejně, což je u nás 5. Prosíme tedy o trpělivost a pochopení při případném čekání.

Znovuotevření prodejny začínáme se DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU, které pravidelně na jaře probíhají. Hned od prvního dne otevření, tedy od 10.5. do 23.5. 2021, můžete pořídit matrace, polštáře o ostatní příslušenství Magniflex se slevou 15% ( nevztahuje se již na zlevněné zboží ). Všichni, kteří potřebují vybrat novou matraci a čekali na to, až si ji budou moct i vyzkoušet, se konečně dočkali. A takto ušetřit i do rodinného rozpočtu.

Asi není jedince, který by nepotřeboval v této náročné době, čerpat energii, aby zvládl každodenní nával povinností, změn a zátěžových situací. Spánek určitě patří, společně s pravidelným pohybem a správným jídelníčkem, k těm nejzákladnějším a nejdůležitějším činnostem, jak udržovat naše tělo fyzicky i psychicky v kondici. Dopřejme si ho tedy v maximální možné míře. Nechme ložnici skutečně jako pokoj určený především pro relaxaci, regeneraci těla, zotavení z nemocí a pro celkový odpočinek těla a mysli.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top