VÝHODNÉ NÁKUPY SE SLEVAMI JEŠTĚ NEKONČÍ

Stále váháte nad pořízením nové matrace? Potřebujete při nákupu ušetřit vašemu rodinnému rozpočtu, ale přitom získat kvalitní výrobek?

Několikrát do roka pořádáme na prodejně pro své klienty speciální akce, kdy mají možnost využít slev a pořídit si tak pro svůj spánek kvalitní zdravotní produkty za výhodnou cenu. Poslední taková akce svého druhu se bude letos konat v termínu od 16. do 22.října 2017.

Na prodejně proběhne podzimní část akce Nákupy ONA DNES. V tomto období každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatních produktů firmy Magniflex, na prodejně předloží slevový kupón Magniflex/Ona Dnes, obdrží 20% slevu ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží). Navíc při platbě ČSOB Mastercard od ČSOB  obdrží slevu 25% na polštář k zakoupené matraci.

Slevovou knížku s kupóny najdete v pondělí 16.10. a ve čtvrtek 19.10. jako přílohu magazínů deníku MF DNES . Uvedené tiskoviny bude možné pořídit i přímo na prodejně.

Nenechte si tedy ujít příležitost získat matraci nejvyšší kvality za velice výhodnou cenu. Se správným výběrem Vám na naší specializované prodejně rádi poradíme.

IMG_20170620_111944

 

 

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top