ŘÍJNOVÁ AKCE ONA DNES

Jak si již mnozí naši zákaznici všimli a zaregistrovali, několikrát do roka pořádáme na prodejně speciální akce, kdy mají možnost využít slev a pořídit si pro svůj spánek kvalitní zdravotní produkty za výhodnou cenu. Pokud jste tedy nestihli tu poslední zářijovou, máte příležitost teď v měsíci říjnu a to rovnou celý týden.

V termínu od 18. do 24. října 2021 totiž u nás můžete opět pořídit pro svůj kvalitní spánek zdravotní produkty se slevou 15%.

Na prodejně proběhne podzimní část akce Nákupy ONA DNES. V tomto období každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatních produktů firmy Magniflex, na prodejně předloží slevový kupón Magniflex/Ona Dnes, obdrží 15%  slevu ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží). Navíc při platbě kartou Mastercard  obdrží slevu 20% na polštář k zakoupené matraci.

Slevovou knížku najdete 18.10. v magazínu OnaDnes a 21.10. v magazínu DNES+TV.). V aplikaci PORTMONKA ve Vašem chytrém telefonu se začnou slevové kupóny zobrazovat 19. 10.  Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma v APP STORE a GOOGLE PLAY.

Prodejní doba v průběhu konání akce bude od pondělí do pátku prodloužena do 18 h. Sobota 8–12. A protože akce trvá do neděle, je možné si domluvit individuální návštěvu i na tento den.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top