PRVNÍ PODZIMNÍ SLEVOVÁ AKCE DNY MARIANNE 2023

Září není jen začátek nového školního roku a s ním spojených nákupů a povinností pro naše školou povinné ratolesti. V září také začínají na naší prodejně slevové akce, které pro naše klienty na podzim připravujeme a znamenají tak úsporu finančních prostředků při nákupu.

Jako první nám proběhnou již známé Dny Marianne. V tyto dny mají zákazníci možnost využít slevové kupony do svých oblíbených obchodů a výhodně nakoupit některé produkty či služby.

TERMÍN AKCE DNY MARAINNE: 15. – 17. září 2023

Během této akce každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatního zdravotního příslušenství Magniflex na naší prodejně předloží slevový kupón z časopisů Marianne, Marianne bydlení, obdrží 15% slevu na matrace a ostatní produkty Magniflex a 20% na anatomické polštáře ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží).  Při platbě kartou Mastercard slevu 25% na polštář k zakoupené matraci.

Kupóny najdete v zářijových vydáních časopisu Marianne, Marianne bydlení a Marianne Venkov a styl. Lze si také zakoupit elektronické kupóny přes mobilní aplikaci Dny Marianne.

 NAVÍC – pokud nestihnete nákup v daném termínu, slevu 15% na matrace a polštáře Magniflex, budete moci využít ještě i v následujícím týdnu, tedy hned od 18. do 24. září 2023.

Otvírací doba bude v době konání akce každý den od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Sobota 8-11. Pokud byste nás chtěli navštívit v jiném čase či v neděli, je možné se individuálně domluvit.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top