PRÁZDNINY SKONČILY, DNY MARIANNE ZAČÍNAJÍ – UŠETŘETE NA NÁKUPECH

2019_DnyMarianne_Banner

Když skončí prázdniny, postupně se všichni začínáme vracet z režimu dovolených a volna ke každodenním pracovním či školním povinnostem. S příchodem září je tu ale také pro mnohé i dlouho očekávaná celorepubliková slevová akce Dny Marianne. V čem je výjimečná?

Znamená totiž, že můžete při svých nákupech ušetřit nemalé částky. Mimořádné slevy a zajímavé akce máte možnost využít po celém Česku a Slovensku ve více než 6500 obchodech. Ani na naší prodejně v Boskovicích nebudou klienti ochuzeni o tyto výhodné nákupy. I letos se opět připojujeme. Jak můžete akci využít?

Stačí předložit slevový kupon, který najdete v časopise Marianne a Marianne bydlení. Během této akce každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatního zdravotního příslušenství Magniflex na naší prodejně předloží slevový kupón z výše uvedených časopisů, získává slevu. A to 20% na anatomické polštáře a 15% na matrace a ostatní zdravotní příslušenství Magniflex (sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží). Při platbě kartou Mastercard obdrží slevu 25% na polštář k zakoupené matraci.

BONUS – klienti, kteří si u nás takto výhodně pořídí některý z produktů firmy Magniflex, mohou využít ještě slevy 10% i na ostatní sortiment na naší prodejně.

Nezapomeňte si tedy koupit jedno ze zářijových vydání časopisu Marianne nebo Marianne bydlení ( k dostání budou rovněž i přímo na prodejně). Lze si také zakoupit elektronické kupóny přes mobilní aplikaci pro iOS nebo Android.

Kdy budou Dny Marianne probíhat?

Dny Marianne se budou konat 13. – 15.září 2019. POZOR! – pokud nestihnete nákup v tomto termínu, na naší

prodejně budeme slevu poskytovat po předložení kupónu celý týden až do 22. září 2019.

Je tu tedy skvělá příležitost, jak ušetřit a přitom neslevit z kvality toho, co si pořizujeme.

2019_DnyMarianne_Banner

 

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top