PODZIMNÍ SLEVY S ONA DNES

 Nestihli jste naši minulou slevovou akci na nákup na naší prodejně? I v říjnu jsme si pro vás připravili možnost využít slev a pořídit si pro svůj spánek kvalitní produkty za výhodnou cenu.

V termínu od 17. do 23. října 2022 proběhne podzimní část akce Nákupy ONA DNES. V tomto období každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatních produktů firmy Magniflex, na prodejně předloží slevový kupón Magniflex/Ona Dnes, obdrží 15% slevu ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží).  Navíc při platbě kartou Mastercard obdrží slevu 25% na polštář k zakoupené matraci.

Slevové kupóny najdete už od 12.10. v magazínu Žena a život, v pondělí 17.10. v magazínu Ona DNES a ve čtvrtek 20.10. v magazínu Ona DNES+TV. Uvedené tiskoviny bude možné pořídit i přímo na prodejně. V aplikaci PORTMONKA ve vašem chytrém telefonu budou  k dispozici ke stažení zdarma pro Android a iOS.

 NAVÍC – klienti, kteří si u nás takto výhodně pořídí některý z produktů firmy Magniflex, mohou využít ještě slevy 10% i na ostatní sortiment na naší prodejně.

S konkrétním výběrem vám opět rádi pomůžeme.

V průběhu akce bude otevřeno podle běžné otvírací doby, tedy pondělí až pátek 9 – 12 a 13 – 17. Sobota 8 – 11. Je ovšem možné si domluvit i individuální návštěvu jinak. Nedělní termín prodeje bude rovněž po osobní či telefonické domluvě.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top