PODZIM ZAČÍNÁ SE SLEVAMI A DNY MARIANNE

heart-1776746_1920

Máte zdravotní problémy s páteří nebo již delší dobu uvažujete, že potřebujete vyměnit vaši starou matraci za novou? Pak máte v září výbornou příležitost pořídit matraci té nejvyšší kvality za velice výhodnou cenu.

Po roce je tu totiž opět každoročně očekávaná slevová akce – oblíbené Dny Marianne. Ve více jak 7000 obchodech po celém Česku a Slovensku budou připravené mimořádné slevy a  zajímavé akce. Stačí předložit slevový kupón, který se nachází v časopise Marianne a Marianne bydlení ( časopisy zakoupíte v trafice, ale k dostání budou i přímo na naší prodejně ).

Již tradičně se na prodejně připojujeme k této celorepublikové akci. Každý zákazník, který při nákupu matrací a polštářů Magniflex na prodejně předloží slevový kupón z výše uvedených časopisů, obdrží 20% slevu ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží ). Navíc při platbě kartou od Komerční banky, obdrží slevu 25% na polštář k zakoupené matraci.

KDY BUDOU DNY MARIANNE PROBÍHAT?

Dny Marianne se letos konají 15.-17.9. 2017. POZOR! – pokud nestihnete nákup v tomto termínu, na naší prodejně budeme slevu akceptovat po předložení slevového kupónu celý týden až do 24.9. 2017.

Magniflex_DobrySpanekBoskovice_Inzerce_93x100mm_DnyMarianne2017

 

 

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top