NEZASPĚTE ZÁŘIJOVÉ SLEVY DNŮ MARIANNE A DNŮ ZDRAVÉHO SPÁNKU

Září se nám opět rozběhlo do podzimu. Děti do školy, nové povinnosti, nákupy, k tomu výdaje, ze kterých se nám všem hlava točí…

Abyste mohli ulehčit svému rodinnému rozpočtu a přesto neubrali na kvalitě pořízených věcí, připravili jsme pro vás na prodejně v tomto měsíci hned dvě slevové akce.

Jednak se opět připojujeme k podzimní akci Dnů Marianne, kdy jsou po celé České a Slovenské republice připravené ve více jak 3600 obchodech mimořádné slevy a další zajímavé akce.

TERMÍN AKCE DNY MARAINNE: 16. – 18. září 2022

Během této akce každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatního zdravotního příslušenství Magniflex na naší prodejně předloží slevový kupón z časopisů Marianne a Marianne bydlení, obdrží 15% slevu na matrace a ostatní produkty Magniflex a 20% na anatomické polštáře (sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží). Navíc při platbě kartou Mastercard obdržíte slevu 25% na polštář k zakoupené matraci.

Kupóny najdete v zářijových vydáních časopisu Marianne nebo Marianne bydlení ( k dostání budou i přímo na prodejně). Lze si také zakoupit elektronické kupóny přes mobilní aplikaci pro iOS nebo Android.

Následně také pokud nestihnete nákup v tomto termínu, hned nám navazují DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU.

TERMÍN AKCE DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU: 19. – 25. září 2022

V tomto termínu bude pokračovat sleva 15% na matrace a ostatní produkty Magniflex a 20% na anatomické polštáře. A NAVÍC 10% na ostatní sortiment na naší prodejně.

V průběhu akcí bude otevřeno podle běžné otvírací doby. Je ovšem možné si domluvit i individuální návštěvu jinak. Nedělní termíny prodeje budou rovněž po osobní či telefonické domluvě.

S konkrétním výběrem vám rádi osobně poradíme.

 

 

 

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top