NENECHTE SI UJÍT NAŠI PODZIMNÍ SLEVOVOU AKCI

Již delší dobu uvažujete, že potřebujete vyměnit vaši stávající matraci za novou? Pokud ráno pravidelně vstáváte s bolestí zad, necítíte se odpočatí, ale spíš máte pocit, jakoby jste celou noc někde pracovali, jsou to ukazatelé toho, že je třeba matraci vyměnit opravdu co nejdříve. Váháte ale, zda takovou investici uskutečnit zrovna teď?

Máme pro vás ještě i o důvod navíc. V termínu od 19. do 25. října 2020 totiž můžete na naší prodejně opět pořídit pro svůj kvalitní spánek zdravotní produkty za výhodnou cenu.

Na prodejně proběhne podzimní část akce Nákupy ONA DNES. Letos je to tak poslední akce tohoto druhu, které na prodejně pořádáme. V tomto období každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatních produktů firmy Magniflex, na prodejně předloží slevový kupón Magniflex/Ona Dnes, obdrží 15% slevu ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží). Navíc při platbě kartou Mastercard  obdrží slevu 20% na polštář k zakoupené matraci.

Slevovou knížku s kupóny najdete v MF DNES, kde v příloze najdete časopis Ona Dnes ( vychází v v pondělí 19.10. ) a magazín DNES + TV ( vychází ve čtvrtek 22.10. ). Nově je najdete i v časopise Cosmopolitan ( vychází 24.9. ) a v časopise Žena a život ( vychází 14.10. ) Uvedené tiskoviny bude možné pořídit i přímo na prodejně. Kupóny budou rovněž dostupné elektronicky v aplikaci PORTMONKA v App store a Google play.

Neváhejte tedy využít příležitost pořídit si kvalitní výrobek a přitom ušetřit vašemu rodinnému rozpočtu. S tím správným výběrem vám rádi poradíme.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top