NEJLEPŠÍ PROBUZENÍ PRO VAŠE ZÁDA

Nemusíme být zrovna vrcholoví sportovci, abychom věděli o tom, jak je pro naše tělo důležitý sport a pravidelný pohyb, alespoň v míře, v jaké je to jen možné. Kromě toho, že formuje postavu, zlepšuje kondici a imunitní systém, posiluje srdce, předchází vzniku obezity apod., tak pozitivně ovlivňuje i psychický stav. Při pohybové zátěži totiž dochází k tvorbě endorfinu – hormonu štěstí, který zlepšuje náladu, odstraňuje deprese, snižuje stres a napětí. Což v dnešní době zvlášť všichni potřebujeme.

Pravidelný pohyb napomáhá také lepšímu spánku. Lidé, kteří sportují nebo se dostatečně hýbou, obvykle rychleji usínají a během noci se méně často budí. Mnoho důležitých regeneračních funkcí v těle probíhá většinou nebo dokonce výhradně během spánku! Dochází k velmi důležité regeneraci organismu – dává se do pořádku to, co se přes den pokazilo. Napravují se drobné trhlinky svalů a úponů, odstraňují se všechny odpadní látky (viry, bakterie), budují se nové buňky. Doplňují se zásoby minerálů a stopových prvků, usilovně pracuje také nervová soustava. Po každé takové aktivitě je potřeba nechat naše tělo pořádně odpočinout. Relaxační masáž, bazén, sauna, strečink, koupel, …ovšem nejspolehlivější regenerace je vždy kvalitní a dostatečný spánek. Kombinace sportu a kvalitní matrace je pak pro spánek nepřekonatelná.

Matrace, která vás protáhne, zajistí i nejlepší probuzení pro vaše záda

Je konstruována tak, aby dokázala využívat tlaku lidského těla. Její tajemství spočívá ve speciálních průřezech, kdy při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem, a tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. 8 hodinový spánek na ní má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku. Tento exkluzivní patent matrace MagniStretch, tak představuje unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře.

Vybírat můžete ze 4 typů matrací MagniStretch od středně měkké až po středně tuhou. Jednotlivé matrace se liší také výškou. Všechny mají zdravotní certifikaci jako zdravotní produkty 1. kategorie. Matrace MagniStretch jsou obzvlášť vhodné pro osoby trpící výhřezem ploténky, skřípnutými nervy či skoliózou.

V rámci DNŮ ZDRAVÉHO SPÁNKU, které proběhnou na prodejně v Boskovicích v termínu 15. – 21. listopadu 2021, můžete nejen tyto matrace pořídit s 15% slevou. Akce se vztahuje i na všechny matrace, anatomické polštáře a produkty Magniflex.

Dopřejte svým zádům probouzení do toho nejlepšího rána výběrem správné matrace. Rádi vám s tím pomůžeme.

Prodejní doba v termínu konání akce zůstává stejná, kromě Státního svátku, středy 17. listopadu, kdy je zavřeno. Je možné si také domluvit individuální návštěvu mimo běžnou prodejní dobu.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top