LETNÍ SNĚNÍ S POLŠTÁŘI SUPERIORE DELUXE

anatomický polštář wave

Přínos anatomických polštářů pro klidný a pohodlný spánek je nesporný. Paměťová pěna kopíruje tvar hlavy a krční páteře a udržuje je tak ve správné poloze, aniž by vytvářela protitlak. Tím přináší nejen větší pohodlí a klidnější spánek bez otáčení a převalování, ale také pomáhá předcházet nepříjemným bolestem krční páteře a špatnému prokrvení a ztuhnutí krčních svalů.

V horkých letních dnech nás ale mohou obtěžovat tepelné vlastnosti paměťové pěny, která přijímá naši teplotu a velmi rychle ji vrací. S tím je ale konec. Specialisté na kvalitní a zdravý spánek ve společnosti Magniflex neustále promýšlí a vylepšují své výrobky tak, aby přinášely co nejvyšší komfort svým uživatelům. V letní sezóně tak přichází na trh s novou řadou anatomických polštářů, Superiore Deluxe.

Jejich obrovskou výhodou právě pro horké letní noci je snímatelný a pratelný potah z patentované textilie Outlast®. Outlast® je speciální termoregulační textilie původně vyvinutá pro astronauty. Měla jejich tělo ve vesmíru zahřívat nebo chladit podle momentální potřeby. To stejné dokáže poskytnout vašemu tělu. Ve velké mikrobuněčné struktuře obsahuje miliony kuliček vyrobených ze speciálního vosku, které tají při teplotě 36 °C, a v tu chvíli jsou schopny absorbovat teplo, vaše tělo se nepřehřívá a vy si můžete užít osvěžující spánek.

Paměťovou pěnu již tedy v létě nemusíte zavrhovat, protože vám na ní bylo teplo. Vyzkoušejte novinku, Superiore Deluxe, s potahem zajišťujícím stabilní teplotu a užijte si pohodlí a zdravotní výhody těchto anatomických polštářů s nejvyšší zdravotní certifikací v rámci EU. Polštáře jsou k dispozici ve 3 velikostech, které se přizpůsobí vašim potřebám. Ergonomický tvar vlnky je vhodný pro spaní na zádech a na boku. Řada standart ( bez vlnky ) nabízí potřebnou oporu při spaní na zádech, na boku i na břiše. Polštář Maxi je vhodný pro osoby vyššího vzrůstu a širokých ramen a pro ty, kteří mají rádi vyšší polštář pod hlavou.

 

PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ SUPERIORE DELUXE?

  • technologicky vyspělá paměťová pěna Memoform se přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře
  • přináší jedinečné uvolnění krčních svalů
  • výborné provzdušnění polštáře díky perforačnímu systému Airyform
  • velice příjemný snímatelný a pratelný potah z patentované termoregulační texitlie Outlast® – vhodný pro letní odbobí
  • 3D větrací lem pro maximální prodyšnost
  • nejvyšší zdravotní certifikace v rámci EU – zdravotní produkt první kategorie

 

 

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top