JARNÍ KVĚTNOVÉ NÁKUPY ONA DNES

Jaro je v plném proudu. Jak venku v přírodě, tak i u nás na prodejně. Součástí jarních měsíců jsou u nás i slevové akce. I na květen jsme pro naše klienty jednu připravili.

V termínu od 16. do 22.května 2022 na prodejně proběhne jarní část akce Nákupy ONA DNES. Můžete tak pořídit pro svůj kvalitní spánek zdravotní produkty za výhodnou cenu.

V tomto období každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatních produktů firmy Magniflex, na prodejně předloží slevový kupón Magniflex/Ona Dnes, obdrží 15% slevu (sleva se nevztahuje na akční nebo již zlevněné zboží). Navíc při platbě kartou Mastercard obdrží slevu 20 % na polštář k zakoupené matraci.

Slevovou knížku najdete ve středu 11. 5. jako přílohu magazínu ŽENA A ŽIVOT, v pondělí 16. 5. a ve čtvrtek 19. 5. jako přílohu magazínů deníku MF DNES. V aplikaci PORTMONKA ve Vašem chytrém telefonu budou k dispozici vybrané slevy od 17. 5. Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma v APP STORE a GOOGLE PLAY

Otvírací doba bude v době konání akce každý den, tak jako obvykle, tedy od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Sobota 8 – 11 hodin. Pokud byste nás chtěli navštívit v jiném čase nebo i v neděli, je možné se individuálně domluvit. S výběrem vám rádi pomůžeme.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top