DUBNOVÉ DNY MARIANNE 2023

Dny Marianne už podruhé na jaře? Ano, ani letos nemusíte čekat na tuto akci až do podzimu, ale můžete ji u nás využít už teď na jaře. A to v termínu od 14. až 16. dubna 2023. Podmínky akce zůstávají stejné, jak jsou již mnozí zvyklí. Tedy, stačí předložit slevový kupon, který najdete buď v dubnových vydáních časopisů Mariannne a Marianne bydlení nebo zakoupit elektronické kupóny přes mobilní aplikaci Dny Marianne.

Každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatního zdravotního příslušenství Magniflex na naší prodejně předloží slevový kupón, obdrží 20% slevu na polštáře a 15% na matrace a ostatní produkty Magniflex (sleva se nevztahuje na akční nebo již zlevněné zboží). Při platbě kartou Mastercard pak 25% na polštář k zakoupené matraci.

NĚCO NAVÍC – abyste měli na vše dostatek času a mohli si vše v klidu promyslet, slevu 15% na matrace a polštáře Magniflex, budete moci využít ještě v následujícím týdnu, tedy hned od 17. do 23. dubna.

Můžete tak ušetřit do vašeho rodinného rozpočtu a přitom nepřijít o kvalitní výběr pro váš spánek.

Otvírací doba bude v době konání akce každý den od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Sobota 8-11. Pokud byste nás chtěli navštívít v jiném čase či v neděli, je možné se individuálně domluvit.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top