DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU 2019

matrace-akce

Dovolujeme si vás pozvat na velmi výjimečnou akci Dny zdravého spánku, která se uskuteční na naší prodejně v Boskovicích, ve dnech 18. – 31.3. 2019.

Magnistretch - certifikovano ACA Zaragoza PatentedMX

Představíme vám unikátní světový patent na bolesti zad – matrace Magnistretch. Matrace z kolekce Magnistretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh.

Mimořádné vlastnosti matrace Magnistretch dokládá protokol ACA, Americké asociace chiropraktiků, který potvrzuje, že příznivé účinky této matrace prokazatelně vedou ke snížení bolesti zad.

V rámci této akce je na čtvrtek 28.3. 2019, připravena i mimořádná příležitost osobní konzultace přímo s odborníky z firmy Magniflex, kteří budou k dispozici celý den od 9 do 17h. Můžete se tak poradit jak zdravě spát, jak správně vybrat matraci pro sebe apod. Při konání této akce v minulém roce tuto možnost klienti velmi oceňovali.

Navíc po celou dobu konání akce můžete využít 15% slevy na produkty Magniflex ( matrace, anatomické polštáře, příslušenství, …)

Můžete si s námi dát i pravou italskou kávu.

Těšíme se na setkání.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top