DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU S VYJÍMEČNOU PŘÍLEŽITOSTÍ

bed-1158267_1920

Těšíte se na jaro? Jak sluneční paprsky probudí opět vše k životu, a vy načerpáte novou energii?

Někteří klienti naší prodejny vyhlíží jaro ještě z jiného důvodu. S jarem očekávají totiž i příchod výhodných nákupů. Dovolujeme si vás tímto tedy pozvat do prodejny Dobrý spánek v Boskovicích, na velmi výjimečnou akci Dny zdravého spánku ve dnech 3. – 15. dubna 2018. V čem bude tak mimořádná? Jednak délkou svého trvání 2 týdny. A NAVÍC v rámci této události budete mít ve středu 11. dubna jedinečnou příležitost využít poradenství a osobní konzultace s experty na zdravý spánek. Exkluzivně totiž naši prodejnu navštíví představitelé společnosti Magniflex a budou k dispozici celý den od 9 do 17h.

Pokud tedy plánujete nákup nové matrace nebo máte specifické problémy a potřebujete zkonzultovat správný výběr, máte skvělou možnost přijít se poradit s odborníky. V klidu vše probrat a osobně vyzkoušet.

Určitě také stojí za to otestovat si unikátní světový patent na bolesti páteře – matraci Magnistretch, která pomáhá uvolnit skřípnuté nervy, regeneruje meziobratlové ploténky a zpomaluje proces sesedání páteře.

A ještě jedna důležitá zpráva na závěr: po celou dobu trvání akce můžete produkty Magniflex – matrace, polštáře a příslušenství, nakoupit se slevou 20% – týká se i atypických rozměrů matrace (sleva se pouze nevztahuje na již zlevněné zboží).

Těšíme se tedy na vaši návštěvu a přejeme krásné jaro.

 

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top