DNY ZDRAVÉHO SPÁNKU – březen 2023

Zveme všechny, kdo chtějí dobře spát a odpočívat na Dny zdravého spánku v termínu

6. – 19. března 2023

Co je připraveno?

Po celou dobu konání akce máte u nás slevu 15 % na všechny matrace, polštáře a ostatní příslušenství firmy Magniflex. Týká se i atypických rozměrů (sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží). A slevu 10 % na ostatní zboží na naší prodejně. Vyberete u nás mimo jiné i postele, rošty, lůžkoviny, anatomické polštáře, prostěradla, povlečení, matracové chrániče a mnoho dalších doplňků do ložnice.

MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST

V rámci této speciální akce naši prodejnu navštíví 7. a 8. března zástupci společnosti Magniflex. Protože má tato událost u našich klientů pokaždé pozitivní ohlasy, připravili jsme ji letos dokonce na dva dny. Po oba tyto dny tak budete mít opět příležitost využít zdarma poradenství a osobní konzultace přímo s těmito experty na zdravý spánek. Budou na prodejně k dispozici od 9 do 17 h. Na každého příchozího čeká navíc malá pozornost.

Protože výběr vhodné matrace přes internet je složitý, jako experti na zdravý spánek preferujeme, pokud si matraci osobně vyzkoušíte. Na jejím vývoji se totiž podílí řada specialistů z různých lékařských oborů a konečná volba je vždy individuální.
Udělejte s námi ten správný výběr a vyzkoušejte vše na vlastní záda.

Otvírací doba bude každý den od 9 do 12 a od 13 do 17. V sobotu od 8 do 11. Individuálně je možné domluvit se na jiném čase či návštěvě v neděli.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top