DNY MARIANNE – JARO 2021

Možná jste již zaregistrovali, že oblíbená slevová akce Dny Marianne se letos koná nově i na jaře. A to v termínu: pátek 16. 4. – neděle 18. 4. 2021 

V době plánování a stanovení termínu akce nebylo jasné, jak se bude epidemiologická situace v zemi vyvíjet. Nyní víme, že v tomto termínu nebudou kamenné prodejny ještě otevřené.

Pro kamenné prodejny je proto vyhlášen nový termín 14. – 16. května 2021 s tím, že budou platné i dubnové kupony, které najdete ve vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení, tak, jak jste zvyklí. Věříme, že se opravdu budeme v tuto dobu moct s vámi potkat na prodejně již osobně.

Nicméně, pokud jste si stihli na prodejně „předvybrat“ ještě, když bylo otevřeno, můžete slevu uplatnit již v prvním uvedeném termínu. Objednat můžete telefonicky či e-mailem. Sleva 15% platí na matrace a polštáře Magniflex ( nevztahuje se na akční nebo již slevněné zboží ).

Pokud potřebujete matraci teprve vybírat a rozhodnout se, která je pro vás ta správná, doporučujeme počkat na otevření. Vše tak můžete osobně probrat a hlavně si matraci vyzkoušíte, což je velmi důležitá a zásadní součást správného výběru. Chápeme, že je to čekání, které nebere konce. Zvlášť pokud situaci potřebujete řešit urgentně.

Tip pro ty, kteří již nemohou čekat ani den …

Vybrali jsme matraci, která splňuje požadavky jak pro toho, kdo preferuje tužší podporu i pro toho, který si rád odpočine na měkčím podkladu. Matrace VITALE FRESCO DUAL  je v tomto ohledu velmi variabilní. Má totiž jádro rozděleno na tvrdší a měkčí stranu. Navíc v potahu 2 cm paměťové pěny pro ještě lepší komfort. Každý si tak najde svoje pohodlí a může být zároveň vhodnou možností, pokud si nemůžete matraci vyzkoušet.

Více na:

https://www.magniflex.cz/produkty/matrace/vitale/vitale-fresco-dual

Matraci VITALE FRESCO DUAL v rozměru 90/200 máme ihned k dodání.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top