CHCETE UŠETŘIT NA NÁKUPECH? STAVTE SE U NÁS NA DNY MARIANNE

discount-1015444_640

K září nepatří jen první školní den nebo babí léto, ale také každoročně očekávaná celorepubliková slevová akce – Dny Marianne.

Ve více jak 6500 obchodech po celém Česku a Slovensku jsou připravené mimořádné slevy a další zajímavé akce. Ani naši klienti nebudou o výhodné nákupy na naší prodejně v Boskovicích, ochuzeni. Každoročně se k této akci připojujeme a letos tomu nebude jinak. Stačí předložit slevový kupon, který se nachází v časopise Marianne a Marianne bydlení.

Během této akce každý zákazník, který při nákupu matrací, polštářů a ostatního zdravotního příslušenství Magniflex na naší prodejně předloží slevový kupón z výše uvedených časopisů, obdrží 20% slevu ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží). Navíc při platbě kartou Mastercard od Raiffeisenbank obdrží slevu 25% na polštář k zakoupené matraci.

NĚCO NAVÍC – klienti, kteří si u nás takto výhodně pořídí některý z produktů firmy Magniflex, mohou využít ještě slevy 10%  i na ostatní sortiment na naší prodejně.

Nezapomeňte si tedy koupit jedno ze zářijových vydání časopisu Marianne nebo Marianne bydlení ( k dostání budou i přímo na prodejně). Lze si také zakoupit elektronické kupóny přes mobilní aplikaci pro iOS nebo Android.

Kdy budou Dny Marianne probíhat?

Dny Marianne se budou konat 14 – 16.9. 2018. POZOR! – pokud nestihnete nákup v tomto termínu,  na naší prodejně budeme slevu poskytovat po předložení kupónu celý týden až do 23. 9. 2018.

Je tu tedy výborná příležitost, jak získat kvalitní výrobky a ještě přitom ušetřit.

S konkrétním výběrem té nejvhodnější matrace pro vaše potřeby vám rádi poradíme.

unnamed (1)

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top