ANI LETOS NEPŘIJDETE O VÝHODNÉ NÁKUPY AKCE ONA DNES

Každý rok se již tradičně na prodejně Dobrý spánek  v Boskovicích, účastníme úspěšné nákupní akce ONA DNES. Ani letos na jaře tomu nemělo být jinak. Avšak letošní jarní Nákupy ONA DNES byly z důvodu koronavirové pandemie posunuty na nový termín tak, aby byly pro všechny zákazníky bezpečné a mohli je plně využit. Níže si Vás proto dovolujeme informovat o novém termínu akce a o dalších detailech.

NOVÝ TERMÍN: 15. 6. – 21. 6. 2020

PRŮBĚH AKCE
Během akce Nákupy ONA DNES každý zákazník, který při nákupu produktů Magniflex na naší prodejně předloží slevový kupon Magniflex/ONA DNES, obdrží 15% slevu na matrace, polštáře a ostatní výrobky Magniflex  (sleva se nevztahuje na akční nebo již zlevněné zboží). Při platbě kartou Mastercard navíc můžete využít slevu 20% na polštář k zakoupené matraci.

Slevovou knížku najdete v pondělí 15. 6. a ve čtvrtek 18. 6. jako přílohu magazínů deníku MF DNES. Uvedené tiskoviny bude možné pořídit i přímo na prodejně. V aplikaci PORTMONKA ve vašem chytrém telefonu budou k dispozici vybrané slevy od 15. 6. 2020. Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma v APP STOREGOOGLE PLAY.

Pokud jste tedy i vy v poslední době, třeba po delším nuceném pobytu doma, zjistili, že vaše matrace či polštář si žádá po výměně,  přijďte se o správném výběru poradit, vyzkoušet  a při nákupu navíc ušetřit.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top