20. ROČNÍK BÁJEČNÝCH NÁKUPŮ DNY MARIANNE – OPĚT I U NÁS

Je neuvěřitelné, jak ten čas rychle plyne. Prázdniny a dovolené jsou za námi, rok se pomalu dostává do svého posledního čtvrtletí. Spoustu je toho ale ještě před námi.

S příchodem září je tu hned jedna akce, při které můžete ušetřit něco do rodinného rozpočtu. A to: pro mnohé již známá a očekávaná slevová akce Dny Marianne. Mimořádné slevy a zajímavé akce mají nakupující možnost využít po celém Česku a Slovensku ve více než 6000 obchodech.

Letos tu máme již 20. ročník, ke kterému se na prodejně Dobrý spánek v Boskovicích opět připojujeme. Znamená to tedy, že i u nás můžete při svých nákupech ušetřit. Stačí předložit slevový kupon, který najdete v časopise Marianne a Marianne bydlení. Každý zákazník, který při nákupu matrací a polštářů Magniflex na prodejně předloží slevový kupón z výše uvedených časopisů, obdrží 15% slevu ( sleva se nevztahuje na akční nebo již slevněné zboží). Navíc při platbě kartou Mastercard, obdrží slevu 25% na polštář k zakoupené matraci

Kdy budou Dny Marianne probíhat?

Dny Marianne se budou konat 18. – 20.9. 2020. Během těchto tří dnů upravujeme prodejní dobu. Bude otevřeno: PÁTEK 9 – 18; SOBOTA 8 – 11; NEDĚLE 8 – 11.

POZOR! – pokud nestihnete nákup v tomto termínu, na naší prodejně budeme slevu poskytovat po předložení kupónu celý týden až do 27.9.2020.

Nezapomeňte si tedy koupit již teď jedno ze zářijových vydání časopisu Marianne nebo Marianne bydlení ( k dostání budou i přímo na prodejně). Lze si také zakoupit elektronické kupóny přes mobilní aplikaci pro iOS nebo Android.

V nabídce máme i zajímavé novinky, určitě je tedy z čeho vybírat. S konkrétním výběrem té nejvhodnější matrace pro vaše potřeby vám proto rádi poradíme.

Velký showroom pro zdravý spánek v Boskovicích

Dobrý spánek - Jana Ševčíková
Bezručova 18, Boskovice

Po–pá: 9–12 a 13-17 hod.
So: 8–11 hod.

Do showroomu

© Jana Ševčíková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top